Vampire Diares
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampire Diares

Vampire diares
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 elenutes uzraseliai

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Elena Gilbert
Zinau kad as saldainukasElena Gilbert


Pranešimų skaičius : 151
Join date : 2010-09-01

elenutes uzraseliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: elenutes uzraseliai   elenutes uzraseliai EmptyKv. 09 02, 2010 12:37 am

laiter
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert
Zinau kad as saldainukasElena Gilbert


Pranešimų skaičius : 151
Join date : 2010-09-01

elenutes uzraseliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: elenutes uzraseliai   elenutes uzraseliai EmptyKv. 09 02, 2010 12:55 am

1 skyrelis
as niekad nekenciau klausyti savo tecio ryksmu ,padaryk ta padaryk ana ir viena karta as paluzau nori suzinoti kaip? as tau papasokosiu.
viskas nutiko cia namuose i namu telefona paskambino maikis ir tetis pakeles telefona labai i tuzo.
-alio?
-ar keite yra?
-yra o kas cia kalba?
-cia jos vaikinas maikis
-aisku perduosiu jai-padejas telefona ji rekia-keite!-as jau galvoju kas dabar?-taip?-atejau-ar tau viskas tvarkoi tureti vaikina man nepasakius kad eini su juo susitikti?-tetis ziuri man i akis-zinau reikejo pasakyti-nekalbek taip su manim ir neik niekur kai as su tavim kalbuos-o tada as paluzau-as eisiu kur noriu man nesvarbu tu leisi arne, bet as iseisiu iki-pasiemiau palta ir isejau pas maiki.
-labas maiki-sveika -jis apkabino mane
cia ne pabaiga pratesiu toliau
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert
Zinau kad as saldainukasElena Gilbert


Pranešimų skaičius : 151
Join date : 2010-09-01

elenutes uzraseliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: elenutes uzraseliai   elenutes uzraseliai EmptyKv. 09 02, 2010 1:05 am

tesinis
-kodel atejai pas mane?
-todel kad norejau pasakyti kad as..-as nesugalvojau ka sakyti todel pasakiau-as niescia,ar tai nepuiku-biskeli sypsausi-tai aisku kad puiku-apkabina-am as turiu eit ,iki pabuciupja is kruosta ir nueina-kodel tu jam tai pasakiai juk tu ne nescia, bet tai nesvarbu svarbiau kad as susipykau su teciu gal nueisiu pas mole-labas mole-labas -apkabina-am uzeik nesidrovek ,kas nutiko-pasodina mane ant kedes-na as su teciu susipykau na as paluzau-tu jau seniai turejai tai padryti patikek manim-ji sypsosi man-ir dar pamelavau maikiui kad as nescia-ir jis patikejo-isiziojo mole-taip ,tame ir beda ,as del visko kalta -praejo dauk laiko dabar laikrodis ismuse 12 nakties-na as eisiu,aciu us kava iki-iki-am na prasta dienele arne zinokit budavo prasciau daug daug prasciau -labas teti -apkabina ji verkdama-atleisk kad pabegau, na as paluzau ,as del visko kalta,as kalta...
baikta Wink
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert
Zinau kad as saldainukasElena Gilbert


Pranešimų skaičius : 151
Join date : 2010-09-01

elenutes uzraseliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: elenutes uzraseliai   elenutes uzraseliai EmptyKv. 09 02, 2010 7:42 pm

2skyrius

ryta as atsikelus galvodavau ,kad viskas prasideda nuo skausmo o vakare eidama miegoti galvoju kad viskas uzsibaigia meile.kaikas nutiko kai atvaziavo mano mazasis brolis dzonas.jam 9 man 17 didelis skirtumas.na bet man sykart jis nepatiko nori pasakysiu kodel?:
mano kambarys-keite ,siandien atvaziuoja tavo mazasis brolis dzonas-ryktelis tetis-supratau.
sukamba skambutis,atidarau-labas sesut kokia tu pasikeitus , tikriausiai nenusiprausiai, chi chi chi-juokesi dzona-cha cha cha kaip juokinga-nekenciu jo.-teti dzonas atvaziavo-gerai,dzonai ateik cia-tetis apkabina dzona ,ir dzonas paduoda teciui rankrasti-tai nuo mamos-aciu suneli-paleidzia jy is savo ranku,ir poto ta pabaisa atbega pas mane -o cia tau nuo mamos tas makiazo rinkinys kurio prasei-aciu-tariau ir grebiau is ranku-o kur mano kambarys sesut?-am tavo kambarys antrame aukste i kaire puse-gerai-nuvingiuoja.na kaip visada as nueinu i savo kambari ir randu jy besiknisant tarp mano rubu arba daiktu,bet sykarta jis padare kaika blogiau sudauze mano pati,pati diziausia pirmos vietos apdovanojima-ups-sucipe dzonas-lauk lauk lauk is cia-pradedu saukt -tau negana mano kambary isvesrst?-gana- iseidamas tare dzonas-teti ,ateik cia paziurek ka dzonas padare-parodau i suduzusi pirmos vietos apdovanojima-tai labai blogai,nubausiu jy-ramiai pasako tetis-ir tu itai nekreipi demesio?-uzrekiu-sakiau kad jis bus nubaustas panelyte o dabar tvarkykis sita nevala ir galesi vaziuot su savo draugais i ta kalna-uzbaigia ir uztrenkia duris.
po valandeles man i telefona atejo zinute:labas kada vaziuosim i kalna? as atrasau:kai as sutvarkysiu namuose netvarka
nueinu i virtuve kur dzonas ziuri televizoriu-ei dzonai -pasaukiu-ka?-sucipe-atsiprasyk manes-saukiu-teti teti keite mane muse-netikromis asaromis verkia dzonas-tu ant jo netik reki ,bet ir musi? man to jau gana mars i savo kambari ir sedesi ten visa diena panele-rekia-ne ,as nesedesiu kambary as isvaziuosiu su draugais iki-uztrenkiau duris ir nueijau i garaza pasiimti dviracio, dviratis buvo geras didelis ir grazus.isvaziavau pas maika ,is maiko pas mole ,ir visi trys isvaziavo i kalna .

baikta sunny
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert
Zinau kad as saldainukasElena Gilbert


Pranešimų skaičius : 151
Join date : 2010-09-01

elenutes uzraseliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: elenutes uzraseliai   elenutes uzraseliai EmptySk. 09 05, 2010 12:29 am

3 skyrius
atvaziave i kalna numetem dviracius ir pradejom statyt palapine-na tai statom dvi ar viena?-paklause mole-kaip visada viena-atsakiau-puiku, pradesim?-maikas buvo kaip ne savas pirma syk matau jy nesusijaudinus, o gal jis toks kad pasakiau jam kad as nescia-na gerai-paemiau sunkius pagalius-padek negalima nesioti sunkiu daiktu-sakiau-maikai turiu pasakyt ta tiesa,as ne nescia tai tik apgaule.-nuleidau nosi-tai tar geriau1-surekia ir pabuciavo mane. po valandeles mes uzbaigem,atejo naktis.-laikas uzdekt lauza ir pasakot baisias istorijas-siurpoku balsu tare mole-gerai-numeciau sukapotas malkas-as einu paieskosiu sakeliu-pasakiau,nuejus kazkas mane sugrbe-maiki baik-atsisukau tai buvo visai ne maikas tai buvo karsats vaikinukas-labukas-tare jis-labas-atsakiau-ka tu veiki nakti miske -paklause ir pagloste man plaukus-nieko iskilauju-nusisukau -suprantu,turbut dabar pasakosit baisias istorijas?-paklause-taip is kur zinai?-susimasciau-seip,nes dabar tu busi jos veikeja-nusisypsojo-ka?-nesvarbu ,padet?-paklause ir vel padare ta savo ykiria sypsenas-padek-surinke sakeles ir jis dingo.gryzau atgal-parnesiau -ir numeciau i lauza-na tai kas pirmas pasakos baisia istorija?-klause mole-gal tu keite?-gerai- vieni iskilautojai pasakojo baisias istorijas ir kai jie uzmigo viena atsibudusi is iskilautoju rado savbo draugus negyvus ji vaziavo su dviraciu bet vistiek nedavaziavo i ki namu bet nubego gryzus namo pradare langa ir pamat vampyra ir jis atbego i jos kambary ir pabuciavo jai i zanda ir tare-labanakt.gaigiau na ar baisu?-tai aisku na dabar einam miegot-maikis pagulde mane ir ryta atsikelem viskas tvarkoi parvaziavom namo gryzus namo praveriau duris-kur tu buvai panele?-tetis klause kaip visada-iskiloi dar rasteli parasiau-gerai mes iseinam i parduotuve tu pasiliksi namie gerai?-gerai-tetis su broliu isejo as nuejau tvarkytis. po valandos gryzo tetis-na eik kur nori-as nusileidau laiptais ir nuvariau pas mole.
skambinu i duris nieko, palenkiu rankena duris atsiveria -mole?-as pamaciau ja gulincia negyva ir jai is kaklo bego kraujas-o ne moles...
baikta
Atgal į viršų Go down
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore


Pranešimų skaičius : 38
Join date : 2010-09-05

elenutes uzraseliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: elenutes uzraseliai   elenutes uzraseliai EmptySk. 09 05, 2010 10:23 pm

man labai patiko ,kada bus 4 skyrius?
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert
Zinau kad as saldainukasElena Gilbert


Pranešimų skaičius : 151
Join date : 2010-09-01

elenutes uzraseliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: elenutes uzraseliai   elenutes uzraseliai EmptySk. 09 05, 2010 10:25 pm

aciu
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





elenutes uzraseliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: elenutes uzraseliai   elenutes uzraseliai Empty

Atgal į viršų Go down
 
elenutes uzraseliai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» elenutes

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vampire Diares :: NEXT :: ...Kūrybėlė...-
Pereiti į: